Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. demografická konference Ph.D. studentů demografie

30. 11. 2009

Katedra demografie a geodemografie PřF UK v Praze a odborná skupina České demografické společnosti "Stárnutí obyvatelstva" si Vás dovolují informovat o uskutečněné

 

1. demografické konferenci Ph.D. studentů demografie

Budoucí demografický vývoj aneb užití demografických prognóz v praxi

 

Termín: čtvrtek, 26. listopadu 2009, od 14:30 h.

Místo konání: posluchárna Věž, PřF UK, Albertov 6, Praha 2

 

Náplň konference:

Na konferenci zazněly tyto příspěvky (anotace jsou ke stažení zde, většina prezentací je dostupná ve formátu pdf kliknutím na název příspěvku):

Organizátoři děkují za účast všem zúčastněným, především pak  autorům současných prognóz – T. Fialovi z VŠE v Praze a M. Šimkovi a T. Štyglerové z ČSÚ – kteří přispěly k obohacení diskuse nad jednotlivými příspěvky mnohými poznatky. 

Vzhledem ke skutečnosti, že se jednalo o první studentskou konferenci tohoto typu na katedře demografie a geodemografie PřF UK, organizátoři budou rádi za zpětnou vazbu, za vaše postřehy, náměty a připomínky zaslaných na demografove@gmail.com či formou komentářů na konci tohoto článku, ze kterých by se mohli poučit při pořádání další akce, o které budete již brzy informováni. 
 

Klára Tesárková a Luděk Šídlo

Katedra demografie a geodemografie PřF UK v Praze

______________________________________________

Tato konference byla pořádána Katedrou demografie a geodemografie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze a odbornou skupinou Stárnutí obyvatelstva České demografické společnosti za finanční podpory z RP Talenty.

 

 

Náhledy fotografií ze složky 1. demografická konference

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář