Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. demografická konference Mladých demografů

29. 9. 2014

Vážení přátelé,

 
Jménem sdružení Young Demographers, katedry demografie a geodemografie a Geografické sekce Přírodovědecké fakulty UK v Praze a výzkumnou skupinou “Young Demography” Německé demografické asociace (DGD) bychom Vás rádi pozvali na 6. ročník konference Mladých demografů tradičně nazvanou “Actual Demographic Research of Young Demographers (not only) in Europe”.
 
Konferece je plánována jako dvoudenní (12. a 13. února 2015) a uskuteční se v budově Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze (Albertov 6, Praha 2). Všichni účastníci budou mít opět možnost prezentovat svou práci a svůj výzkum a diskutovat s kolegy z ostatních zemí nebo i oborů. Ačkoli je konferebce primárně zaměřena na studenty Demografie, všichni mladí (i trochu starší) odborníci (nejen demografové) budou vítáni! Pracovním jazykem bude angličtina a kromě několika posterů je očekávána ústní forma prezentace. Samostatná sekce je plánována pro prezentace výzkumu využívajícím SAS software. SAS Institute České republiky  a Sociologický ústav A.V. jsou opět letos partnery konference a jejich zástupci udělí cenu pro nejlepší prezentaci konference.
 
Nově je pro nadcházející ročník plánována i "nedemografická" sekce - proto neváhejte přihlásit Váš přípěvek, ačkoli není čistě demografického zaměření.
 
Pokud máte zájem účastnit se konference, prosíme o zaslání přihlášky do 17. prosince 2014 - využijte prosím e-mailovou adresu yd.demographers@gmail.com a do přihlášky uveďte název navrhovaného příspěvku (anglicky), krátký anglický abstrakt a několik klíčových slov. O přijetí příspěvku budete informováni do 19. prosince 2014. Bohužel v případě Vaší účasti nemůžeme nabídnout žádný zdroj financování nebo příspěvek na pokrytí Vašich nákladů s cestou nebo pobytem.
 
Také bychom Vás rádi informovali, že i v letošním roce platí možnost vytvoření knižní publikace složené z kapitol odpovídajících příspěvkům na konferenci. Prosíme, spolu se zasláním přihlášky nás informujte, zda budete mít o tuto možnost publikace zájem.
 
V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kdykoli kontaktovat. Těšíme se na setkání v Praze!
 
 
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář