Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. demografická konference Mladých demografů

25. 11. 2013

partners_2014.jpg

 

 Vážení kolegové,

 
Jménem sdružení Mladí demografové, katedry demografie a geodemografie, Geografické sekce (Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze) a "Young Demography" výzkumné skupiny Německé demografické asociace (DGD) bychom Vás rádi pozvali na 5. demografickou konferenci Mladých demografů tradičně nazvanou “Actual Demographic Research of Young Demographers (not only) in Europe”.
 
Konference je plánována na dva dny (13. a 14. února 2014) a uskuteční se v prostorách budovy Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, Albertov 6, Praha 2. Všichni účastníci budou mít možnost představit svůj aktuální výzkum nebo práci a diskutovat se svými kolegy nejen z České republiky, ale i ze zahraničí nebo i částečně jiných odborných oblastí. Ačkoli konference je primárně zaměřena na studenty doktorského studia demografie, všichni mladí (nebo i trochu starší) zájemci (nejen demografové) budou vítáni. Pracovním jazykem bude angličtina a kromě několika posterů by všechny příspěvky měly mít ústní podobu. Plánem je alespoň jednu sekci věnovat prezentacím prací využívajících statistický software SAS. Zástupci SAS Institute Česká republika a Sociologického ústavu Akademie věd, partnerů konference, v závěru konference ocení nejlepší přípěvky.
 
V případě zájmu účastnit se konference se můžete přihlásit do 31. prosince 2013 prostřednictvím e-mailu na adrese yd.demographers@gmail.com – spolu s názvem Vašeho příspěvku prosíme zašlete i krátký abstrakt v angličtině a několik klíčových slov.   
 
POZOR! NOVINKA!!!
Pokud jste nestihli termín pro přihlášení kvůli novoročním oslavám, nezoufejte! :-) Akceptovány mohou být nově i příspěvky přihlášené až do 15. ledna 2014! Ale to je už skutečně poslední šance! 
 
O přijetí Vašeho příspěvku budete informováni e-mailem do 21. ledna 2014. Bohužel organizátoři konference nemohou hradit Vaše cestovní nebo jiné náklady spojené s účastí na konferenci. 
 
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na setkání v Praze! 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář