Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. demografická konference mladých demografů

22. 11. 2012

 

hlavicka3.jpg

 

 

Vážení kolegové,

 
Jménem sdružení Mladí demografové, katedry demografie a geodemografie, Geografické sekce (Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze) a "Young Demography" výzkumné skupiny Německé demografické asociace (DGD) bychom Vás rádi pozvali na 4. demografickou konferenci Mladých demografů tradičně nazvanou “Actual Demographic Research of Young Demographers (not only) in Europe”.
 
Konference je plánována na dva dny (14. a 15. února 2013) a uskuteční se v prostorách budovy Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, Albertov 6, Praha 2. Všichni účastníci budou mít možnost představit svůj aktuální výzkum nebo práci a diskutovat se svými kolegy nejen z České republiky, ale i ze zahraničí nebo i částečně jiných odborných oblastí. Ačkoli konference je primárně zaměřena na studenty doktorského studia demografie, všichni mladí (nebo i trochu starší) zájemci (nejen demografové) budou vítáni. Pracovním jazykem bude angličtina a kromě několika posterů by všechny příspěvky měly mít ústní podobu. Nejméně jedna sekce bude věnována prezentacím prací založených na využítí statistického software SAS. Zastoupení SAS Institute v České republice, jeden z partnerů konference, připravil drobné dárky pro aktivní účastníky a především pak pro vítěze soutěže o nejlepší prezentaci/poster. 
 
V případě zájmu účastnit se konference se můžete přihlásit do 21. prosince 2012 prostřednictvím e-mailu na adrese yd.demographers@gmail.com – spolu s názvem Vašeho příspěvku prosíme zašlete i krátký abstrakt v angličtině a několik klíčových slov. Pozor - dátek k Vánocům - termín přihlášek byl posunut až do konce roku 2012!  
O přijetí Vašeho příspěvku budete informováni e-mailem do 13. ledna 2013. Bohužel organizátoři konference nemohou hradit Vaše cestovní nebo jiné náklady spojené s účastí na konferenci. 
 
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na setkání v Praze!
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář