Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na konferenci "Demografické změny v Evropě - řešení pro oblast vzdělávání, celoživotního vzdělávání a trhu práce"

22. 6. 2011

Středočeský kraj zve na konferenci s názvem: Demografické změny v Evropě – řešení pro oblast vzdělávání, celoživotního vzdělávání a trhu práce“ („Demographic Change in Europe – Solutions for the Education, life long learning and job market”). Tato konference se koná dne 28.června 2011 v místnosti 1096 Krajského úřadu Středočeského kraje.

 

Na konferenci vystoupí významní zástupci řady organizací a státních a veřejných institucí, kteří představí problematiku ubývání a stárnutí populace, která se nesporně odrazí nejen v podmínkách pro růst ekonomiky a trh práce, ale i v dalších oblastech, které se vzděláním úzce souvisí. Obecné téma se bude týkat demografických změn a jejich vlivu na vzdělání v ČR i v širším kontextu EU. Součástí konference budou také příklady řešení - tzv.“dobrých praxí“ v Čechách i zahraniční. Tlumočení do angličtiny a naopak bude zajištěno. V průběhu konference bude vytvořen prostor k debatám a navázání zajímavých kontaktů.

 

Tato konference je jednou z aktivit mezinárodního projektu DART, který je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF) v rámci OP meziregionální spolupráce INTERREG IVC.

 

dart_logo.jpg

interreg-ivc.jpgflag-eu.jpg

Na tuto konferenci se registrujte na webových stránkách DART pomocí následujícího odkazu:

 

 http://www.dart-project.eu/media-amp-communications/news/article/please-register-online-for-second-dart-conference-in-prague.html

Vezměte prosím na vědomí, že musíte stisknout "vytvořit účet" (create account) znovu ve chvíli, kdy se zobrazí Vaše data, a tím potvrdíte Vaši registraci. V případě jakýchkoli problému volejte Mgr. Lucii Línkovou, tel: 257 280 351, která Vám s registrací pomůže, či Vás přihlásí.

 

Pro bližší informace neváhejte volat Mgr. Lucii Línkovou, tel: 257 280 351 nebo Mgr. Vladislava Fryče, tel.: 257 280 545.

 

Pozvánka a program konference

 

Relevantní odkazy:

- DART jakožto projekt Středočeského kraje: 

http://www.kr-stredocesky.cz/portal/odbory/regionalni-rozvoj/mezinarodni-projekty-kraje/projekt-dart/

 

- webové stránky projektu DART:

http://www.dart-project.eu/

 

- INERREG IVC na stránkách CRR:

http://www.crr.cz/cs/programy-eu/obdobi-2007-2013/cil-3-evropska-uzemni-spoluprace/op-meziregionalni-spoluprace

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář