Jdi na obsah Jdi na menu
 


Demografická výprava na Avon pochod na podporu boje proti rakovině prsu

8. 5. 2011

Sdružení Mladí demografové a Studentský demografický klub si vás dovolují informovat, že v sobotu dne 11. června 2011 se uskuteční v Praze již 11. ročník Avon pochodu na podporu boje s rakovinou prsu.

Je čas podívat se na tuto problematiku nejen z pohledu čistě demografického a studijního, ale i praktického. Zároveň se jedná o příležitost podpořit dobrou věc, která by (nejen) demografům neměla zůstat lhostejná, a přitom si užít příjemný skoro-prázdninový den.

Oficiální informace najdete na webu zde, kde můžete také zakoupit "vstupenku" na akci (tričko) a přispět tak mj na:

  • sponzoring bezplatné Avon linky (800 180 880) a screeningových center,
  • sponzoring vyhodnocování screeningového programu,
  • ozdravné pobyty pacientek
  • preventivní vyšetření prsu v projektu Ženy ženám, aj.

Do dnešního dne se podařilo v rámci tohoto programu vybrat téměř 66 miliónů korun, které pomohly ženám se zhoubnými i nezhoubnými nádory prsu, zpřístupnily preventivní vyšetření více osobám a v neposlední řadě pomohly na tento problém upozornit.

Pokud máte chuť se letos k Avon pochodu přidat a nechcete jít osamoceně, dejte nám vědět na e-mail Mladých demografů (demografove@gmail.com) nebo Studentského demografického klubu (demographic.club@gmail.com)! 

Sraz demografů je plánován 15 minut před startem (tj. v 11:45) před prodejnou skript a odborné literatury UK v Celetné ulici.

Pozvánka

Trasa Avon pochodu 2011

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář